دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان سین تلگرام چیست - راه های سین زدن - افزایش ویو کانال - اموزش سین رایگان
خرید سین کانال تلگرام

سین چیست و راه های افزایش ان

سین کانال تلگرام چیست

شاید برای شما هم پیش آمده که در تلگرام تبلیغاتی به اسم سین زدن رد و بدل شوداز خود بپرسید که سین تلگرام چیست یا سین چیست یا راه های سین زدن اموزش سین رایگان…

برای خوندن مقالع سین کانال تلگرام چیست و راه های سین زدن و اموزش سین رایگان به ادامه مطالب برید

 

 

 

خرید سین کانال تلگرام سین چیست شاید واستون پیش آمده در تلگرام تبلیغاتی به اسم سین زدن و بپرسید که سین کانال تلگرام چیست یا سین چیست یا راه های سین زدن اموزش سین رایگان افزایش ویو کانال
سین جیست

 

بازدیدتون خیلی کمه و سین میخواهید ؟ برای خرید کلیک کنید خرید سین تلگرام

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در تلگرام تبلیغاتی به اسم سین زدن رد و بدل شود و این سوال را از خود بپرسید که سین زدن در تلگرام به چه معناست؟

اگر در کانالهای تلگرام دقت کرده باشید زیر پست ها یک علامت چشم به همراه یک عدد می باشد که نشانگر تعداد بازدید از پست توسط افراد هست و هر چه این عدد بالاتر باشد یعنی افراد بیشتری از این پست دیدن کردن.

خرید سین تلگرام شاید واستون پیش آمده در تلگرام تبلیغاتی به اسم سین زدن و بپرسید که سین کانال تلگرام چیست یا سین چیست یا راه های سین زدن اموزش سین رایگان افزایش ویو کانال
خرید سین تلگرام

 

مثلا اگر کنار علامت چشم نوشته 443 یعنی اینکه 443 نفر این پست رودیدن و اگر شما این پست رو برای افراد بفرستین و یا در گروه تلگرام خودتون انتشار بدین بیشتر میشه و در واقع شما کار سین زدن رو برای پست اون کانال انجام دادین.

البته در حال حاضر داره سین زدن به تجارت های تلگرام اضافه میشه و خیلی ها دارند به این شغل روی میارند.

میتونید خرید سین تلگرام رو با هزینه کم از سایت ما دریافت کنید

بعضی از کانالهای تلگرام برای اینکه این عدد را بالا ببرند از افراد میخواهین که با کانال آنها همکاری کنند و پست های خود را در اختیار آنها قرار میدهند تا افراد با انتشار آن در گروهها و کانالها خود این عدد را بالا ببرند و ضمن کمک به افزایش ممبر کانال تعداد بازدید پست ها را افزایش دهند.

هر چه پست های یک کانال سین بیشتری خورده باشد، یعنی آن کانال معتبرتر و اعضای آن واقعی هستند و مدیران کانالهای تلگرام با ترفند سین زدن رایگان و پولی سعی میکنند تا این اعتبار را برای کانال خود افزایش بدهند.

من در تبلیغات مربوط به سین زدن با رقم ها خوبی برخورد کرده ام که اگر درست باشد میتواند درآمد خوبی را نصیب افراد علاقه مند به سین زدن کند، البته صحت این تبلیغات تا چقدر صحیح باشد، را هنوز تست نکرده ام.

مثلا درآمد بالای 5 میلیون را برای سین زدن، که درآمد بسیار خوبی هست و یا برای هر 1000 بازدید مبلیغ 12 هزار تومان که خیلی راحت میشود به این درآمد رسید.

اما برای را های سین زدن یا افزایش ویو کانال چه کنیم ؟

یکی از دغدغه های مدیران کانال ها اینه بنا به دلایلی افلاین بودن اعضا یا نخوندن پست ها توسط  اعضای کانالشون با اینکه زیاده اما سین کمتر میخوره راه حل اینه که یا شما تو گروه های مختلف پخش کنید یا خرید سین تلگرام از بایسل گرام البته راه حل اول به دلیل اینکه رباط ها لینک یا سین رو مدیرها تشخیص میدن پیام شما اسپم شده و ریپورت کیشد متاسفانه…

بهترین راه بسته های افرایش ویو کانال تلگرام سایت ماست با هزینه کم و زمان سریع

افزایش بازدید پست تلگرام تا چندین پست

Relatest posts

چرا باید خرید سین تلگرام انجام دهیم ؟

2 Comments

  1. Reply

    مرسی عالی بود

  2. Reply

    مرسی عالی بود

Leave Comments