دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان واژه و فرم -  اموزش هیپ هاپ - رپر | فروشگاه بایسل

واژه و فرم –  اموزش هیپ هاپ – رپر

 اموزش هیپ هاپ

واژه و فرم
نفس و حقیقت نهفته در واژگان اگر با همراهی لحن یکی نباشد ، کلمات را از گوش می اندازند و میل مخاطب در شنیدن را مختل میکند.
در مقالات پیشین به کرات از واژه #لحن به عنوان عنصری کیفی که بر طول و عرض واژه تاثیر شایانی میگذارد یاد کرده بودم ، به شکلی که اگر رد ابر آرتیست های رپ رو دنبال کنید ،متوجه خواهید شد که بر خلاف مستعدین ، حرفه ای ها فلو را از لحن و گویش واژه مشتق میکنند ،زیرا لحن از تمام محتوای اجرا ، از اجزای ضرباهنگ تا دلیوری نهایی تاثیر میگیرد و به زبان ساده ، سخن وری فن اساسی در پیدایش فیزیک اجرای لیریک میباشد .

آیا سخنور خوبی هستید ؟ / میتوانید یک داستان یا قصه را به زبان روان باجرا بگذارید و در طول اتفاقات متناسب با اوج و فرود کار ، به بیان خود رنگ های حسی اضافه کنید و یا مثلا جای کلمه ای که باید تاکیدی تر اجرا شود را پیدا کنید ؟

رپر های جوان و با انگیزه بسیاری را میشناسم که محتوا و اندیشه ی ساختمان شعرشان بسیار پخته و سنجیده است اما از اجرای خوب عقب مانده اند و شیرینی کلامشان را با اجرای نامفهوم به تلخی زبان میفروشند.

هیجان ، ترس ، وحشت ، قدرت ، غرور ، احترام ، آرزو ، غم ، نگرانی ، شور ، بی پروایی ،تعصب ، تامل، شکیبایی ،مهربانی ، زیبایی و خشم شاید گوشه ای از لحن های بیشماری باشند که شما در جریان لیریک خود با آن در ارتباط هستید و سوال اینجاست که شما توانایی اجرای این حجم از ترکیب را دارید ؟

یک راه حل حرفه ای و همیشگی برای اجرای صحیح لحن ،نفوذ در بافت خطوط لیریک است ، به این شکل که ابتدا با خواندن روان خطوط سعی کنید ،اولا حقیقت آن را به صفتی تشبیه کرده و آن صفت را در بیان خود به لحن برسانید ، این امر مستلزم بررسی تک به تک واژگان و حتی بررسی حرفی/هجایی آنان میباشد .

اهمیت این بحث را تا آنجا بدانید که بدون #لحن گیرایی سخنان شما ، هیچ مقداری ندارد.

Relatest posts

آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

Leave Comments