دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان مهارت تولید فکر چیست ؟ | فروشگاه بایسل

مهارت تولید فکر چیست ؟

مهارت #تولید_فکر چیست ؟

یک مشکل و دغدغه ذهنی آهنگسازان که به طور فراگیر در امر تولید یک اثر ، خودش را پیش می اندازد ، چگونگی روند پیشرفت در انجام کار میباشد . تازه کارها اغلب به واسطه یک ریتم ، ملودی یا هر چیز دیگه ای که احساس میکنند میتونه جریان سفت و محکمی به استخوان بندی کارشون بده ، کار خودشان را شروع میکنند و با پیمایش یک مسیر شانسی از اتفاقات ، به یک نتیجه خوب یا بد میرسند.کاملا واضح که نقش تفکر در هیچ جای این فرآیند به درستی بازی نمیشه و تمام زمان شما به پای چه و چه های بی مورد بهدر خواهد رفت .

در روند تولید فکر ، شما ابتدا باید از طریق یک متن زبانی که ذهنی پخته آن را نویسندگی گرده باشد، یک سناریو به تصویر بکشید ، تا اولا از این طریق داده های حسی ( #تم ) آن متن ، فرآیند تفکر را بتوانید به راه بیاندازید و بعد از آن احساسی را بدور از زبان گفتگویش در جریان اندیشه به گزارش بنهید.گرچه این مسیر نیاز به ذهنی با تجربه ، خوش ذوق و خلاق دارد اما با تمرین های آهسته و پیوسته رفته رفته به حرفه ای شدن آمال هنری در شما خواهد انجامید.

تجزیه و تحلیل درست داده ها در مرحله دوم ، اتفاق میافتد ، اینجا جایی ست که شما نوشته های ذهنی خودتان را باید به دو جریان جسم (معنا) و روح ( احساس ) تفکیک کرده و از طریق فضای بین این دو ، آغازی در ساخت و ساز های صوتی را به نجوا بگذارید.این صداها را مانند موسیقی یک فیلم تصور کنید که به ذهن گنگ شما در قبال جملات ، معنا و احساس تزریق میکند.اینجا همچنین محل اختلاف یک ذهن پویا و برتر در مقابل اندیشه های ضعیف است . کسی که بتواند دقیق ترین تم ها را از داده ها دستگیر کند و با علتی زیرکانه ، صدای آن را از طریق ذهنش در پروژه به اجرا بگذارد ، قدرت ذهنش را رسانده است و بشکوفا شدن هر چه بیشتر توانایی های ذاتی اش کمک کرده .

No Tags

Relatest posts

آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

Leave Comments