دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان سیستم - رپ | فروشگاه بایسل
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

سیستم – رپ

سیستم
اگرچه شاید هرگز نتوان گزارش دقیقی از فعالیت هنرمندان زیر زمینی مبارز با جریانی موسوم به سیستم تهیه کرد ، اما میتوان با توجه به شکل و اندازه ی رپ فارس و جایگاه آن در جامعه جهانی اذعان داشت که دو فاکتور کلیدی این جریان ، یعنی محتوای عرضی سیستم و طول جهانی آن به هیچ شکلی با پتانسیل های موجود در رپ فارس همخوانی ندارند و شاهد آن هم نتایج ضعیف و ناچیزیست که بارها و دگر بارها شنیده ایم !

از حق نیز نباید گذشت که آگاهی شرط نخست در هر امریست و شاید هر از گاهی سخنان تامل برانگیزی از آرتیست های خوبمان در نگاه دادن به محتویات سیستم دیده ایم ، اما پس از آگاهی چه ؟ ، موضوع بعدی چیست ؟ ، چگونه باید از فرهنگ هیپ هاپ به مبارزه ای جهانی در این سطح دشوار از درگیری های درون ساختاری قدرت رسید ؟

جهان امروز جهان میلی ثانیه ها ست ، هر لحظه آن چندین اتفاق جدید است . اگر شما تمام تاریخ جهان را تا اوایل قرن بیستم جمع بزنید ، شاید بتوانید پایانی برای آن ببینید ، اما جهان در صد سال گذشته هزاران برابر تاریخ گذشته خود ، دچار تغیر و تحول گشته است . این اصل ، امر آگاه بودن را بسیار پیچیده کرده ، به گونه ای که نمیتوان حرف امروز را فردا تکرار کرد .

پس بحث تحلیلی سیستم هم که نباشد ،لازمه ظهور در پیکره نبرد های جهانی، فهم و شعوری در حد کلاس جهانی میباشد ، یعنی آرتیست باید ابتدا توانایی هایی ، فراتر از انتظار دیگران از خود به نمایش بگذارد که جز از طریق آگاهی دادن به خود و افزایش فن و طریق بحث و کسب تجربت های فراوان میسر نمیباشد .

موضوع بعدی فن موسیقی و ضرباهنگ رپ میباشد که متاسفانه هنوز که هنوزه هیچ جریان و تفکر قوی ای به شکل حرفه ای وارد جریان جهانی هیپ هاپ از سوی رپ فارس نشده است ،البته باید به نسل جوان و پرشوری که در آینده نزدیک به منسه ظهور خواهد رسید تبریک گفت، من از نزدیک شاهد بروز استعداد هایی هستم که قطعا حرف های زیادی برای به زبان آوردن خواهند داشت .با امید پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان .

Relatest posts

آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

Leave Comments