دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان اینسترومنتال_مفهوم سبک موسیقی اینسترومنتال new age و instrumental چیست؟ | فروشگاه بایسل
اینسترومنتال

اینسترومنتال_مفهوم سبک موسیقی اینسترومنتال new age و instrumental چیست؟

اینسترومتال

سبک موسیقی اینسترومنتال new age و instrumental

مفهوم سبک موسیقی اینسترومنتال new age و instrumental یا موسیقی اندیشه چیست؟

موسیقی اندیشه یا #اینسترومنتال ، حقیقتی ست از آگاهی فرد نسبت به صوت و بینش عقلی او به جهان مادی.

درک کامل محتوای یک صوت ، از طریق جستجو در جنس (معنا) و احساسش آغاز میشود.به مراتب که در جان صدا جریان ملودی را به گردش می اندازیم ، علاوه بر جنس ، احساسی معنادار را از طریق یک تصویر و متعلقاتش در ذهنمان بجریان میگذاریم که تناسب اجزایش با #تمپو موسیقی مان کاملا برابری میکند .این اتفاق موجب رونق دیده های ذهنی بعد ، نیز خواهد شد که از فواید جریان موسیقی در زمان میباشد.تنظیم یک قطعه اینسترومنتال به شکل عمومی آن ، شامل

موسیقی عصر نو

در دههٔ ۱۹۷۰ نهضت جدیدی در موسیقی وجود آمد که در سال ۱۹۸۶ از لحاظ تجاری به مقدار بحرانی خود رسیده و موسیقی عصر جدید نامیده شد.

در سال ۱۹۷۹ آهنگساز بریتانیایی، «برایان انو» آلبوم موزیک برای فرودگاه را منتشر کرد که یکی از اولین آلبوم‌های پیشگام در این سبک است.

موسیقی عصر جدید را می‌توان نوعی موسیقی ملودیک و اساساً سازی در نظر گرفت. مطرح کردن آلبوم‌های موسیقی به عنوان موسیقی عصرجدید معمولاً موجب به وجود آمدن اختلاف‌نظرهایی در بین طرفداران و حتی هنرمندان می‌شود. البته همگی بر این نظر اعتقاد دارند که مرز دقیقی برای موسیقی عصرجدید وجود ندارد.

موسیقی الکترونیک و زیرشاخه‌های آن و نیز موسیقی سازی بخش عمده‌ای از موسیقی عصرجدید را تشکیل می‌دهند.

برخی این موسیقی را ناشی از جنبش عصر جدید می‌دانند. این جنبش اعتقاد به این باور است که نژاد کلیهٔ انسان‌ها یکی است و این خود انسان‌ها هستند که می‌توانند با اختیار خود از دیگران بهتر یا بدتر باشند.

از مشورترین پیروان این سبک می شه یه گروه ” انیگما ” ، خانم ” انیا ” و استیو روچ اشاره کرد .

موسیقی ” اینسترومنتال new age و instrumental” هم که از آن ترجمه های مختلفی چون موسیقی سودمند ، موسیقی بی کلام و … شده به هر نوع نوای بی کلام و آرامش بخش اطلاق می شود و در اصطلاح بسیاری نیز بر موسیقی های کلاسیک ( دوره های باروک ، رمانتیک و … ) اطلاق می شود که تلقی غلطی است

اینسترومنتال

موسیقی اندیشه یا #اینسترومنتال ، حقیقتی ست از آگاهی فرد نسبت به صوت و بینش عقلی او به جهان مادی.

درک کامل محتوای یک صوت ، از طریق جستجو در جنس (معنا) و احساسش آغاز میشود.به مراتب که در جان صدا جریان ملودی را به گردش می اندازیم ، علاوه بر جنس ، احساسی معنادار را از طریق یک تصویر و متعلقاتش در ذهنمان بجریان میگذاریم که تناسب اجزایش با #تمپو موسیقی مان کاملا برابری میکند .این اتفاق موجب رونق دیده های ذهنی بعد ، نیز خواهد شد که از فواید جریان موسیقی در زمان میباشد.تنظیم یک قطعه اینسترومنتال به شکل عمومی آن ، شامل چند بخش اساسی از مفاهیم میشود ،

اولا هنگام گوش دادن به یک قطعه اینسترومنتال باید بتوانید حرکت هر بخش از لاین های صدا را به شکل کاملا واضحی بنسبت دیگر صداها بشنوید و متوجه بازی آن بشوید ، که به شکل خلاصه ای میشود مهارت در راه اندازی خط تولید صدا و طراحی های شبکه ای ( #تمیک ) ، به منظور گزارش یک لحن کاملا خاص ، از سوی شخص تنظیم کننده .متاسفانه آگاهی از این اتفاق ، نهایتا به شکل حرف مانده است و یکی از دلایل عقب ماندگی رپ فارس ، از جریان مشابه جهانی اش همین است که آهنگسازان ما به تولید احساسات روی آورده اند و از تولید جسم و معنا از جان صداها بسیار عقب هستند.(که البته بسیار سخت است و پیچیدگی های فکری زیادی دارد.)

و در ثانی فرم آن میتواند از ساختار های مرسوم شعری فاصله بگیرد تا از راستا بودن همه اتفاقات جلو گیری کند و بجای حرکت در طول به عرض جریان اضافه کند. عرض یک موسیقی قدرت تحلیلی فکر شما را به رابطه تنگاتنگ اصوات پیش خواهد برد.

با همدیگر میشنویم از بخش دوم پادکست #ویترین_آهنگسازان ، معرفی آثار اینسترومنتال های برگزیده شده از سوی رسانه زیر گذر به تهیه کنندگی هاجر اقبالی .

ZeerGozar
Solfamin

Relatest posts

آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

Leave Comments