دانلود قالب الوشاپ Aloshop رایگان تمپو | فروشگاه بایسل
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

تمپو

تمپو (تندا)

اموزش تمپو
ضرب و تمپو

موسیقی
یکی از ابزار کارهای قدرتمند در تولید یک موسیقی حرفه ای #مترونوم میباشد که از طریق انتشار پالس های دوره ای خود بر مبنای زمان ، روند اتفاقات را از دل عناصر به شکلی منسجم به اجرا میگذارد،


یک نکته 👇 اساسی
متاسفانه باید بگم که اغلب دوستان ما ترجیح نمیدن چیزی در باب نکاتی که با هزینه های سرسام آور آموزشی کسب کرده اند ، به زبان بیاورند و ویدئو های آموزشی که تا به الان دیدم واقعا آموزشی نبودند و فقط و فقط کاتولوگ استفاده از پلاگین های بی مصرف رو دیدم و بس !

زمانی که بر روی روند تاثیرات تمپو بر عناصر موسیقایی پژوهش گسترده ای انجام میدام به شکل کاملا اتفاقی متوجه مساله ای بسیار جالب، در حوزه فیزیک صوت و حرکت ریتم بر بستر فضایی موسیقی شدم . تصور کنید ریتم شما با تندای 100 بی ام پی به سمت جلو در حرکت باشد ، تقریبا چیزی معادل 2.5 ثانیه در هر میزان.پس اگر شما برای نمایش فرمی پنج ثانیه زمان لازم داشته باشید با احتساب آن به دو میزان فضای موسیقایی احتیاج دارید که انجام دادنش موجب تداخل با عناصر بعدی خواهد شد که قطعا راه حل منباسبی نیست ،سوال اینجا این است که چگونه فرمی به اندازه 5 ثانیه را در 2.5 ثانیه باجرا گذاشت ؟ ،

مترونوم وسیله پرکاربردی هست و من برای جواب دادن به سوال بالا قصد دارم به شما بگم که در واقع اون مثل یک ذره بین کار میکنه ، دقیقا یک ذره بین .توجه کنید که هر چه عدد تمپو پایین تر باشه دقت شما روی فاصله دو صدا زیاد و زیادتر خواهد شد و این یعنی دسترسی به زمان های موازی بیشتر و خلق ریز ترین اتفاقات بر جهان چهار بعدی فیزیک ، اگر بی ام پی رو 60 بگیریم فاصله بین هر ضرب به یک ثانیه میرسه و برای نصف این مقدار شما دو برابر زمان خواهید داشت .
با این حساب اگرچه از دید ناظر بیرونی زمان با تمپوی ثابتی در حال جابجا شدن است اما با بالا کشیدن زمان های فرعی میتوان ، مقایس های دیگری از تمپو را هم زمان باجرا گذاشت . پس دائما با تمپو بازی کنید و با کشف زمان های جدید اتفاقات گوناگون را به حرکت بندازید و حرکت را واضح تر به نمایش بگذارید.

Relatest posts

آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
آیا شما واقعا یک رپکن هستید؟!
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls
دانلود بیت گیم رایگان به نام Game Whit Balls

Leave Comments